Hakkımızda

Biz Kimiz

2001 Yılından beri tecrübemizle size hizmet vermekten grur ve onur duyarız .Kendi alt yapımızla anında çözümler sunuryoruz .Biz tercih etmeniz için bir çok neden var , bunların en başında güven gelir.Kurumsal toplu sms konusunda güvenilir ve uzman ekip.Kurumsal toplu mesaj konusunda güvenilir ve uzman ekip..

GüvenlikÖnlemlerimiz

İso 27001 Belgemizle daha çok güvendesiniz , Müşteri bilgi gizliliği belgesini Türkiyede sektorumuzde ilk alan firmanın gruru ile hizmet veriyoruz Kendi alt yapı ve datacenter .İso 9001 belgemiz ile Kendi sunucularımız ve yaptığımız işin arkasındayız .BTK lisansımız ile yasal yollardan sms gonderi yapmaktayız

Duyumlarınızı Bizimle Yapın

Duyurularınızı bizimle yapın zaman kazanın tek tuşla milyolara ulaşmanın tek yolu T-Lefon Haberleşme bu konuda kendisine guven nadir firmalardan birisidir.Yapmanız gerek sadece bizi denemek ve test etmek ..Toplu SMS sistemleri iletişim yüzyılı olan 21. yüzyılın en önemli iletişim araçlarından biridir. Her geçen gün daha da önem kazanan müşteriyle iletişim olgusu, bilişim teknolojilerini farklı çözümler bulmaya itmektedir. Günümüzde önemli iletişim araçlarının başında cep telefonu ve internet gelmektedir. Bu ikisini bir araya getiren Toplu SMS Sistemleri müşteri ve firma arasında hızlı ve ekonomik bir iletişim köprüsü kurmaktadır.! Biz Kimiz Sanayi ve teknolojide oluşan baş döndürücü değişim ve gelişmeler, özellikle iletişim, ulaşım ve firmamızın da içerisinde bulunduğu bilgi teknolojilerinde ortaya çıkan gelişmelerle beraber kalite arayışı güncelliğini arttırmış ve toplumumuzda yaygın bir olgu haline gelmiştir. Müşterilerimiz en tecrübeli, kullanımı en kolay, hızlı erişime ve teknik servise sahip olan, uygun fiyatlı hizmetleri tercih etmektedirler. Kuruluşumuz bu müşteri taleplerini karşılayabilmek için kalite felsefelerini benimsemiş ve ilk şart olarak müşteri taleplerini karşılamak için değişmeyi göze almak ve sürekli gelişmek hedefini kalite politikası olarak benimsemiştir. T-LEFON HABERLEŞME A.Ş , kaliteyi ve performansını sürekli iyileştirerek pazar payını arttırmayı kendisine amaç edinmiş, ARGE yatırımları sayesinde hep bir adım önde gitmeyi başarmıştır.

APİ DESTEĞİ

İşinizi kolaylaştırmak için profesyonel api desteği.

KAPSAMLI SMS PANELİ

Kolay kullanıma sahip SMS paneli

ANINDA RAPORLAMA

SMS durumlarına anında güvenli ve sorunsuz erişim.

ANINDA İLETİM

En iyi gecikme süresi ile SMS'lerinizi yollayın

SÜRE SINIRI YOK

Süre sınırı olmadan SMS'lerinizi istediğiniz zaman gönderebilirsiniz.

24/7 DESTEK

Günün her saati ulaşabileceğiniz destek sistemi.

Paket Seçim

Size ve işletmenize en uygun paketi seçin.

Hesabınızı Oluşturun

Kişisel bilgileriniz ile hesabınızı oluşturun.

SMS Gönderin

İstediğiniz zaman SMS göndermeye başlayabilirsiniz.

AKLINIZA TAKILAN BİR SORU MU VAR?