Panel Hizmetleri

SMS Paneli

Kürecell Sms Paneli'mizin kullanım kolaylığı sağlayan ve isteğiniz doğrultusunda geliştirilen bir çok ek özelliği bulunmaktadır. Size sunduğumuz farklı hizmetleri sürekli geliştirerek daha çok ihtiyacınıza cevap verebilmek için çalışıyoruz.

Excel NumaraYükleme

Sms panelinizde oluşturduğunuz rehbere tek tek numaraları eklemek yerine, bilgisayar ortamından kolaylıkla ve hızlı bir şekilde ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Telefon rehberinizdeki numaraları excel formatın da kaydedebilirsin. Excel programında kayıtlı olarak bulunan bir rehberiniz varsa bunu da kullanabilirsiniz.

Parametrik MesaajGönderme

Hitaplı veya isteğinize göre farklı içeriklere sahip kişiye özel mesaj atabilirsiniz. Excel ile numaralarınızı yüklerken istediğiniz alanlar ekleyin. Mesajınızı gönderirken içeriğe uygun alanları seçin. Mesajlarınıza kolayca kişilerinize özel form kazandırın.

İlan Tarihli Mesaaj Gönderme

Kolayca oluşturabileceğiniz ileri tarihli mesajınız için tek yapmanız gereken, mesajınızı oluşturduktan sonra "İleri Tarihli Mesaj" seçeneğini seçmektir. Tarih ve saat seçiminizi yaptıktan sonra gönderin. Vakti geldiğinde sistemimiz isteğinizi yerine getirsin.